Mbappe pëlqen këngëtaren shqiptare (Foto)

PSG's Kylian Mbappe celebrating after scoring the 2-0 goal during the Ligue 1 Paris Saint-Germain (PSG) v Monaco (ASM) on April 21, 2019 at the Parc des Princes stadium in Paris, France. Kylian Mbappe scored a hat-trick and Neymar made his return from a three-month injury lay-off as Paris Saint-Germain began its Ligue 1 title celebrations with a 3-1 win over visitor Monaco on Sunday. Photo by Henri Szwarc/ABACAPRESS.COM
Prishtinë | 21 Nën 2019 | 12:34 | Nga Ekonomia Online

Kylian Mbappe e ka pëlqyer një foto të këngëtares shqiptare.

Këngëtaret Anxhelina Hadërgjonaj dhe Beatrix Ramosaj me rastin e Halloweenit janë shoqëruar në Francë në një ndejë së bashku me yjet e Paris Saint-Germainit, Neymar dhe Kylian Mbappe.

Së bashku me ta e kanë shkrepur edhe një fotografi të cilën më pas e kanë publikuar në Instagram, percjell periskopi.

E nga ajo natë duket se u ka mbetur miqësia pasi ishte pikërisht Mbappe ai i cili ia ka pëlqyer Beatrixit foton të cilën e ka realizuar në Arena Kombëtare.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme