Mourihno do të qëndrojë në United dhe do ta rindërtojë ekipin

Prishtinë | 18 Mar 2018 | 12:14 | Nga

Pas një fjalimi 12-minutësh, që u përmend shumë në media ku adresoi kritika të shumta ndaj të gjithëve, përveç ndaj punës së tij, Jose Mourinho duket se megjithatë e ka besimin e plotë të pronarëve të Manchester Unitedit dhe do të tentojnë të rindërtojë ekipin e tij tërësisht për sezonin e ri.

Plani i tij dhe lojtarët që i ka vënë në shënjestër u zbuluan nga Romelo Lukaku, futbollisti i djajve të kuqë, i cili përmendi edhe emra të përveçëm të lojtarëve, të cilët pret ti shohë në fanellën e Unitedit sezonin e ardhshëm.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme