Navas dhe Marcelo drejt largimit nga Real Madridi

Prishtinë | 12 Shk 2019 | 16:35 | Nga Ekonomia Online

Keylor Navas dhe Marcelo raportohet se mund të largohen nga Real Madridi në fund të këtij sezoni, sipas raportimeve të Don Balon.

Pos tyre, edhe Marianos thuhet se mund t’i tregohet dera nga presidenti i klubit, Florentino Perez dhe trajneri Santiago Solari.

Klubi është lidhur me një sërë emrash të mëdhenj si Paul Pogba, Neymar dhe Harry Kane, por spekulimet për largime janë po aq prezente në kampin madrilen.

Të ngjashme