Reali e heq nga shitja fanellën e Bale

Prishtinë | 17 Sht 2020 | 13:45 | Nga Ekonomia Online

Huazimi i Gareth Bale te Tottenham është i pashmangshëm.

Real Madrid e ka hequr fanellën me numrin 11 nga faqja zyrtare, nga shitja online.

Aty janë të publikuara gjitha të futbollistëve, por jo e Bale, sinjal që tregon se 31-vjeçari po shkon në Tottenham.

Zinedine Zidane nuk e do uellsianin dhe për këtë dëshiron sa më parë ta largojë nga skuadra.

Klubet janë duke negociuar dhe raportohet se marrëveshja mund të arrihet së shpejti.

Të ngjashme