Ronaldo me shokë synojnë të ndërrojnë fytyrën n’Premierligë

Prishtinë | 20 Nën 2021 | 15:17 | Nga Ekonomia Online

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Watford dhe Manchester United.

Manchester United ka vetëm një fitore në pesë ndeshjet e fundit në Premierligë, derisa prej tyre tre herë është mundur, përfshirë edhe së fundmi nga Manchester City.

Kështu, Cristiano Ronaldo me shokë, pas pushimeve për shkak të ndeshjeve të kombëtareve, janë rikthyer të motivuar për të ndryshuar situatën e krijuar te “djajtë e kuq”, raporton Express.


Të ngjashme