Shqipëri – Estoni, publikohen formacionet zyrtare

Prishtinë | 13 Qer 2022 | 16:48 | Nga Ekonomia Online

Kombëtarja e Shqipërisë do të zhvillojë sonte ndeshjen e fundit për muajin qershor.

Pas dy ndeshjeve në Ligën e Kombeve (1:1 me Islandën) dhe (1:2) me Izraelin, “Kuqezinjtë” sonte e luajnë miqësoren me Estoninë.

Ndeshja do të zhvillohet nga ora 18:00 në stadiumin “Air Albania”, shkruan Gazeta Express.

Formacionet zyrtare:

Të ngjashme