Sonte gjithçka ndalon, Kosova përballet me Greqinë në “Fadil Vokrri”

Prishtinë | 06 Sht 2020 | 08:39 | Nga Ekonomia Online

Sonte me fillim nga ora 20:45, Kosova do të ndeshet me Greqinë në kuadër të Ligës së Kombeve. Ndeshja zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Të dyja ekipet vijnë pas barazimeve paraprake dhe kërkojnë fitoren e parë në këtë edicion të Ligës së Kombeve.

Shteti helen është favorit i lehtë në letër, por “Dardanët” do të japin maksimumin sonte, ndonëse ka shumë mungesa në kampin kosovar.

Të ngjashme