Tri skuadra angleze të interesuara për Bailey-n

Prishtinë | 25 Kor 2018 | 09:30 | Nga

Chelsea, Manchester United dhe Arsenal do të ‘luftojnë’ mes vete për transferimin e Leon Bailey-t.

Ylli i Bayer Leverkusen pritet t’i gjenerojë klubit të tij një shumë prej më shumë se 40 milionë funtesh me një largim të mundshëm të tij.

Megjithatë, Leverkusen po ngurron që ta shesë xhamajkanin që ka shkëlqyer këtë edicion në fanellën e tij.nësori nga Xhamajka është kthyer në cak të skuadrave më të mëdha angleze, të cilat synojnë ta blejnë gjatë verës për të forcuar radhët.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme