Veton Shabani transferohet në Shqipëri

Prishtinë | 14 Jan 2017 | 19:21 | Nga

Anëtari i Trepçës, Veton Shabani është transferuar në Superligën e Shqipërisë

Ai ishte në prova te Korabi dhe aty ai bindi drejtuesit e klubit që t’i ofrohej një kontratë.

Në edicionin e ri ai do të jetë një lojtar i rregullt i Korabit.

Nuk dihen ende kushtet e kontratës, por dihet që një lojtar tjetër transferohet nga futbolli i Kosovës në atë të Shqipërisë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme