Wenger zbulon ofertat pas largimit nga Arsenal

Prishtinë | 08 Maj 2018 | 12:24 | Nga

Arsene Wenger, shumë i kërkuar pas largimit të paralajmëruar nga Arsenal.

Arsene Wenger ka njoftuar se ka shumë oferta nga klube të ndryshme evropiane pas vendimit për largim nga Arsenal.

Francezi do të ndahet me “Gunners”, pas përfundimit të këtij sezoni derisa ende nuk ka gjetur postin e ri.

“Po! Më shumë se që prisja”, është përgjigjur ai.

“Por, s’po analizoj e as konsideroj asgjë. Dua të punoj mirë këtu deri në ditën time të fundit. Natyrisht se do të jem aktiv. Truri më kërkon punë dhe është aktiv. Kam përvojë të madhe si trajner. Në përgjithësi, do të punoj. Çfarë do të bëj? S’e di”, theksoi ai.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme