Sulmoi fizikisht babin e tij, arrestohet një person në Pejë

Prishtinë | 14 Mar 2023 | 09:19 | Nga Ekonomia Online

Është arrestuar një person në Pejë, pasi ka sulmuar fizikisht babin e tij.

Ky i fundit ka pranuar tretman mjekësor, derisa me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Pejë 13.03.2023-20:00. Viktima mashkull kosovar ka pranuar tretman mjekësor pasi që i njëjti është sulmuar fizikisht nga djali i tij i dyshuari mashkull kosovar. I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje”, raporti i plotë i policisë.

Të ngjashme