Aplikacionet që duhet t’i ngarkojë secili nga përdoruesit e Windows

Prishtinë | 27 Dhj 2018 | 17:01 | Nga Ekonomia Online

Microsoft ka bërë një punë të mirë duke përditësuar sistemin operativ Windows 10 me shërbime dhe funksione të dobishme, por ende ka vend për shumë aplikacione të palëve të treta.
Nëse sapo keni blerë një kompjuter të ri, ne kemi rekomanduara aplikacione të preferuara të Windows që do të përmirësojnë përvojën tuaj, transmeton lajmi.net.

Lista kryesohet nga aplikacionet të cilat do ta bëjnë Windows-in tuaj ende më të përdorshëm dhe më të thjeshtë.

Ndiqeni atë më poshtë.

– Tweeten
– Nextgen Reader
– Plex
– Wox
– Sharex
– Eartrumpet
– Quicklook
– Groupy
– 1Password.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme