BMW shton versionin e serisë 2 me rrotat e para aktive edhe në ShBA

Prishtinë | 24 Dhj 2020 | 09:34 | Nga Ekonomia Online

BMW seria 2 Gran Coupe i ri ka dal në shitje gjatë këtij viti me 2 opsione të motorëve dhe me të gjitha rrotat aktive si opsion standard në SHBA.

Ndërsa blerësit në Evropë kanë mundur të zgjedhin në mes të sistemit me të gjitha rrotat aktive apo vetëm me rrotat e para aktive.

Tani, BMW ka shtuar këtë opsion edhe në SHBA, me dy opsionet e motorëve që blerësit mund të zgjedhin.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme