U ndanë pasi Neymar e tradhtoi disa herë kur ishte shtatzënë, çfarë raporti ka Bruna Biancardi me futbollistin pas lindjes së vajzës?

Prishtinë | 31 Maj 2024 | 14:54 | Nga Ekonomia Online

Neymar dhe partnerja e tij Bruna Biancardi muaj më parë i dhanë fund lidhjes së tyre disa ditë pas ardhjes në jetë të fëmijës së tyre, për shkak të tradhtisë së futbollistit.

Megjithatë mesa duket tashmë ish-çifti kanë një marrëdhënie të mirë miqësore me njëri-tjetrin.

Ka qenë futbollisti ai që ka ndarë me ndjekësit e tij në TikTok një video me ish-partneren dhe vajzën e tyre, teksa ajo që vihet re është që dyshja i kanë lënë pas hatërmbetjet për shkak të fëmijës së tyre.

Në videon e publikuar, ish-çifti po kalojnë një kohë të mirë më të voglën e tyre disa muajshe.

Të ngjashme