U.D. e ministres së Shëndetësisë i shpreh ngushëllime familjes së shtatzënës së vrarë mbrëmë

Prishtinë | 01 Dhj 2022 | 10:37 | Nga Gzim Mujaj Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Ministrja në detyrë e Shëndetësisë, Dafina Gexha-Bunjaku, i ka shprehur ngushëllime familjes së gruas së vrarë në oborrin e Gjinekologjisë, raporton Ekonomia Online.

Ajo këtë koment e bëri në fillim të raportimit në Komisioni për Shëndetësi dhe Mirëqenie Sociale, kur po shqyrtohej Projektligji mbi ndarjet buxhetore për Buxhetin e Republikës së Kosovës për vitin 2023.

LEXONI EDHE:

Lexo më shumë:

Të ngjashme