Vetaksident i rëndë në Parallovë, lëndohet shoferi i kamionit

Prishtinë | 18 Jan 2023 | 09:28 | Nga Ekonomia Online

Një vetaksident i rëndë në trafik ka ndodhur sot rreth orësh 06:00 në fshatin Parallovë të komunës së Artanës, ku është përfshirë një kamion.

Siç raporton Vrojtuesit e lagjes në Gjilan, kamioni ka dalë nga rruga dhe ka pësuar dëme të mëdha materiale.

Si pasojë e aksidentit ka mbetur i lënduar shoferi që po drejtonte automjetin.

Të ngjashme