Vivien pranon për herë të parë ndarjen me Getinjon

Prishtinë | 01 Maj 2023 | 18:44 | Nga Ekonomia Online

Ndarja e Getinjos dhe Vivien Thanos, ka qenë temë mjaft e diskutuar e mediave rozë, teksa vetë reperi me anë të disa postimeve apo lëvizjeve në Instagram e kishte pranuar ndarjen.

Edhe mediat kanë raportuar se ndarja mes dyshes ndodhi për shkak të zënkave të tyre të shumta, sidomos asaj pas festës së datëlindjes së artistit, ndërsa sot ata nuk kanë asnjë raport.

Ndërkohë duket se për ndarjen ka folur për herë të parë edhe Vivien, duke konfirmuar zyrtarisht gjithçka. E ftuar në emisionin “Natën me Aulonën”, promo-ja e së cilës tregon momentin kur Vivien pranon dhënien fund të historisë.

“Nuk jam më me Getin. Ndoshta gjërat i nxituam pak”-thotë ajo.

Të ngjashme