Voton kandidati i AKR-së, thotë se vota është e shenjtë

Prishtinë | 04 Dhj 2016 | 09:26 | Nga Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Kandidati i Aleancës Kosova e Re (AKR) për kryetar të Drenasit, Elmi Thaçi, e ka hedhur votën e tij, së bashku me bashkëshorten në shkollën “Hasan Prishtina”, qendra e votimit 0317e, në fshatin Llapushnik, raporton Ekonomia Online.

Në fjalën e tij pas votimit, Thaçi tha se presin ndryshime, duke thënë se vota e qytetarëve është e shenjt dhe si e tillë duhet ruajtur nga keqpërdorimet.

thaci

15321548_1193275840751128_1428574080_o

Të ngjashme