Vrasja e gruas shtatëzënë në oborrin e Gjinekologjisë, Grupi i ngushtë ndërministror mban takim me dyer të mbyllura

Prishtinë | 01 Dhj 2022 | 09:36 | Nga Hasan Hoti Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Grupi i ngushtë ndërministror pas vrasjes së gruas shtatzënë në Klinikën e Gjinekologjisë në Prishtinë, ka mbajtur takim të mërkurën me qëllim të raportimit për së afërmi me secilin veprim institucional, raporton Ekonomia Online.

Takimi ishte paralajmëruar nga ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu dhe është mbajtur me dyer të mbyllura.

Siç mëson Ekonomia Online, në këtë takim nuk po marrin pjesë KGjK dhe KPK.

Lexo më shumë:

Të ngjashme