Vrasje në tentativë në Prizren: Arrestohen dy persona, dërgohen në mbajtje

Prishtinë | 01 Pri 2024 | 10:16 | Nga Ekonomia Online

Dy persona janë arrestuar në Prizren, pasi dyshohen për vrasje në tentativë.

Ata janë dërguar në mbajtje.

“VRASJE NË TENTATIVË – Prizren/ 30.03.2024 – 22:40. Lidhur me rastin pas hetimeve nga njesitet kompetente janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë dhe është sekuestruar një pistoletë e cila dyshohet se është përdorur në rast. Dy të dyshuarit pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.”

Të ngjashme