Vushtrri, gruaja dhunohet seksualisht nga burri me të cilin bashkëjeton

Prishtinë | 19 Mar 2023 | 09:16 | Nga Ekonomia Online

Një grua ka raportuar se është dhunuar seksualisht nga burri me të cilin bashkëjeton.

Me urdhër të prokurorit viktima është dërguar në ekzaminim mjekësor, ndërsa i dyshuari është dërguar në mbajtje, njofton policia në raportin e saj.

Njoftimi i plotë i policisë:

DHUNË NË FAMILJE & DHUNIM/Vushtrri 18.03.2023 – 03:17. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se është sulmuar fizikisht si dhe dhunuar seksualisht nga i dyshuari mashkull kosovar, me të cilin ajo ishte duke bashkëjetuar. Me urdhër të prokurorit viktima është dërguar në ekzaminim mjekësorë, ndërsa i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Të ngjashme