William Walker viziton Policinë e Kosovës

Prishtinë | 17 Jan 2020 | 15:01 | Nga Ekonomia Online

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës  Rashit Qalaj ka pritur sot në një takim ish- shefin e misionit të OSBE-së në Kosovë, ambasadorin William Walker.

Shefi i policisë e njoftoi nga afër Walkerin mbi angazhimet dhe aktivitetet policore në ruajtjen e rendit dhe sigurisë publike në vend.

Në shenjë mirënjohjeje dhe falënderimi Qalaj i dhuroi një pllakatë policore  Walkerit.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme