Xhuli: Nuk e kam menduar që Vedat Bajrami ofendon 80 për qind të femrave

Prishtinë | 12 Mar 2023 | 22:28 | Nga Ekonomia Online

Juliana Nura ka biseduar për Vedatin me Atdheun dhe Edonin, derisa qëndronin në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova.

Ajo u tha atyre se brenda shtëpisë së BBVK-ës, humoristi i ka ofenduar disa herë gratë.

“Nuk e kam menduar një Vedat Bajrami që ofendon 80 për qind të femrave”, ka thënë Juliana.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme