Zaimina shfaqet atraktive në këtë fustan, në fokus gjoksi dhe këmbët

Prishtinë | 11 Qer 2018 | 09:22 | Nga
Tash e një kohë nuk ka qenë aktive në muzikë.

Zaimina Vasjari përmes rrjeteve sociale i mban të informuar fansat për më të rejat rreth saj, shkruan lajmi.net.

Së fundi, këngëtarja ka postuar një video në të cilën shfaqet joshëse veshur me një fustan të shkurtër, në të cilin kishte vënë në fokus gjoksin dhe këmbët seksi.

Zaimina ka arritur që menjëherë pas lindjes së vajzës t’i rikthejë format trupore, për të cilat gjithmonë ka pranuar komente pozitive.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme