Zaimina Vasjari i dedikon fjalë të ëmbla të bijës

Prishtinë | 22 Kor 2018 | 16:00 | Nga

Nuk ka shumë kohë prej kur Zaimina Vasjari është bërë nënë për herë të parë.

Ai ishte edhe momenti kur bukuroshes zeshkane ia ka ndryshuar jetën, shkruan lajmi.net

Fjalë emocionuese me ndjekësit ka ndarë edhe sot kur vajza e saj e vogël çdo ditë e më shumë po rritet.

”Ti rritesh çdo ditë dhe unë çdo ditë them: Faleminderit Zot”, ishin fjalët e këngëtares pranë fotos së vajzës së saj.

Sa i përket projekteve muzikore Zaimina ka kohë të gjatë që nuk ka sjell dicka të re, pasi aktualisht është fokusuar në rritjen e Khloe.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme