Xhafer Gashi: Përuruam ndriçimin publik përgjatë rrugës Obiliq Plemetin

Prishtinë | 14 Tet 2021 | 15:12 | Nga Ekonomia Online

Kryetari aktual dhe kandidati për kryetar të komunës së Obiliqit nga Iniciativa Qytetare, Xhafer Gashi ka përuruar ndriçimin publik përgjatë rrugës Obiliq-Plemetin.

Me këtë rast, ai tha se është bërë një punë e mrië në Obiliq.

Postimi i plotë:

Edhe një punë e mirë e realizuar në qytetin tonë.

Në funksion të ngritjes së sigurisë për qytetarët tanë, përuruam ndriçimin publik përgjatë rrugës Obiliq-Plemetin.

Ta gëzoni banorë të fshatit Plemetin!

Vazhdojmë #bashkë!

Xhafer Gashi

https://www.facebook.com/100013742770178/videos/pcb.1232831557184925/687643512209131

Të ngjashme