Zhdukja e mostrave të Astrit Deharit, Hoxha: Ishte befasuese dhe e papritur

Prishtinë | 08 Dhj 2022 | 21:51 | Nga Ekonomia Online

Ish-kryeprokurori Sylë Hoxha ka thënë se ishte e papritshme dhe e pakuptueshme se si kanë mundur të zhduken mostrat në rastin e Astrit Deharit.

Hoxha në emisionin ‘Pressing’ në T7 tha se është befasuar kur ka dëgjuar diçka të tillë.

Ai beson se hetimet e mëtutjeshme do të mund ta zbardhin këtë çështje.

Të ngjashme