“Zog të dua”- Në ditën e lindjes, Sara Hoxha publikon foton me një djalë! Kush është mashkulli krah ish-partneres së Ledri Vulës

Prishtinë | 19 Qer 2024 | 15:49 | Nga Ekonomia Online

Ish-partnerja e reperit Ledri Vula, Sara Hoxha ditën e sotme feston ditëlindjen.

Në këtë ditë kaq të veçantë për të, influencerja mori urime të shumtë nga miqtë dhe familjarët e saj.

Sara ka ripostuar në InstaStory një foto me një djalë, i cili i ka uruar ditëlindjen dhe mesa duket është mikun i saj.

“Gëzuar ditëlindjen zog. Të dua”- ka shkruar djali në fjalë.

“Të dua”– i është përgjigjur influencerja.

Të ngjashme