Zveçan: Gjendet pa shenja jete një person në bodrumin e shtëpisë së tij

Prishtinë | 17 Sht 2023 | 09:09 | Nga Ekonomia Online

Një person është gjetur pa shenja jete në bodrumin e shtëpisë së tij në Zveçan.

Policia rastin e ka cilësuar si vdekje të dyshimtë dhe ka bërë të ditur se një pistoletë është konfiskuar në atë lokacion.

“Raportohet se në bodrumin e shtëpisë së tij pa shenja jete është gjetur viktima mashkull kosovar. Një pistoletë është konfiskuar në lokacion. Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Të ngjashme