Adriana Matoshi rikthehet në formë pak javë pas operacionit të vështirë

Prishtinë | 06 Jan 2022 | 08:14 | Nga Ekonomia Online

Deputetja dhe aktorja kosovare, Adriana Matoshi, pak javë më parë luftoi një sëmundje të vështirë.

Para nëntë viteve ajo u përballë me tumorin në kokë ku edhe e mposhti atë.
Deputetja dhe aktorja kosovare, Adriana Matoshi, pak javë më parë luftoi një sëmundje të vështirë.

Para nëntë viteve ajo u përballë me tumorin në kokë ku edhe e mposhti atë.

Ishte pikërisht aktorja që kishte lajmëruar rreth kësaj sëmundje. Ajo morri mbështetje të jashtëzakonshme.

Adriana iu nënshtrua një operacioni në kokë dhe për të dytën herë arriti ta mposhtë sëmundjen. Aktorja e njohur shqiptare, Adriana Matoshi, ka pak javë që i është nënshtruar një operacioni në tru.

Kohëve të fundit ajo është rikthyer në formë duke treguar se e ka marrur tashmë veten.

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje ka shpërndarë disa imazhe të reja, në të cilat shfaqet me plot stil në një kostum të zi.

Ajo gjithashtu i është rikthyer edhe punëve dhe angazhimeve të shumta.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme