Adriana Matoshi komenton përsëri situatën në BBV

Prishtinë | 19 Jan 2022 | 14:20 | Nga Ekonomia Online

Adriana Matoshi ka qenë shpesh kryefjala e medieve rozë për shkak të disa deklaratave në lidhje me situatat brenda shtëpisë së “Big Brother”.

Ajo vazhdon të ketë bindjen se shoqja e saj, Arjola Demiri do të jetë fituese e këtij reality show.

Së fundmi, në një ‘live’ të zhvilluar nga Arditi, Paloma dhe ish-fituesi i BBV Arbër Zeka, aktorja ka reaguar përsëri.

“Arjola është fitues Arbër, të dhemb pak po shnosh”, ishte kometi i Adrianës.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme