Agani dhe Kelmendi vizitë në BIK me rastin e Kurban Bajramit

Prishtinë | 01 Sht 2017 | 12:28 | Nga Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Për vizitë me rastin e festës së Kurban Bajramit në Bashkësinë Islame ishin edhe Ferid Agani, nga Partia e Drejtësisë si dhe Gëzim Kelmendi nga Partia Fjala, raporton Ekonomia Online.

Që nga ora nëntë në BIK për urime kanë shkuar personalitete të njohur si pjesë e pritjes tradicionale që Bashkësia Islame bën çdo vit me rastin e festave të Fitër Bajramit dhe Kurban Bajramit.

Të ngjashme