Aksidenti mes dy veturave në Vranidoll, Policia jep detaje

Prishtinë | 07 Sht 2022 | 11:23 | Nga Ekonomia Online

Një aksident trafiku ka ndodhur sot rreth orës 07:30 në Vranidoll, ku janë përfshirë dy vetura, ndërsa janë lënduar tre persona

Lajmin për Express e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Agron Borovci.

Ai tha se policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka nisur punën për hetimin e shkaqeve të këtij aksidenti.

“Deri më tani  bëhet e ditur se në aksident janë përfshirë dy automjete dhe për pasojë tre persona kanë pësuar lëndime trupore. Të lënduarit janë dërguar në QKUK, për trajtimin e nevojshëm mjekësor”, tha Borovci.

Të ngjashme