Automjeti godet shtyllën, shtylla ia dëmton veturën një tjetri në Zveçan

Prishtinë | 05 Kor 2024 | 10:59 | Nga Ekonomia Online

Një burrë në Zveçan ka raportuar në polici se një automjet i panjohur ka goditur një shtyllë të metalit, e cila më pas kishte goditur veturën e ankuesit dhe e ka dëmtuar.

Rasti është duke u hetuar nga policia, përcjell Ekonomia Online.

“Ankuesi mashkull kosovar, ka informuar se një automjet i panjohur ka goditur një shtyllë të metalit, e cila shtyllë më pas kishte goditur veturën e ankuesit dhe e ka dëmtuar. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin e policisë.

Të ngjashme