Çfarë po ndodh me Klaudia Pepan dhe Albi Nakon (Foto)

Prishtinë | 12 Kor 2017 | 10:45 | Nga

Martesa dhe ndarja mes balerinës Klaudia Pepa dhe koreografit Albi Nako ka qenë në qendër të vëmendjes gjatë kohëve të fundit.

Por nëse disa ditë më parë Klaudia është shprehur në një koment në një foto të saj se çdo gjë e ka një fund, duket se komentet mes tyre në foto tregojnë se nuk janë ndarë, ose që kanë mbetur miq të mirë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme