Klaudia Pepa publikon nudo të tjera (18+)

Prishtinë | 23 Gus 2017 | 02:03 | Nga

Edhe pse erdhi fundi i ditëve të verës temperaturat nuk kanë ndërmend të ulen. Dhe këtë e vërteton qartë kolazhi me foto i postuar nga balerina shqiptare shumë e famshme edhe në Itali, Klaudia Pepa, me sa duket nuk e ka në plan të ndalet në këtë fund vere.

Vetëm 24 orë më parë ajo kishte publikuar një fotografi nudo, nga një set fotosh artistike. Një set tepër ndjellës dhe tërheqës për të gjithë ndjekësit. Duke qenë edhe balerinë nuk ka vend për komente të tepërta në kolazhin bombastik e tepër seksi, bardh e zi të balerinës.

Ndërsa sot ajo ka publikuar sërish dy foto nudo të tjera, ku shfaqet më e zjarrtë se zakonisht.

View this post on Instagram

#MISTIQUE #Photographer @renuarlocaj #makeup @evadibra

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on

View this post on Instagram

#MISTIQUE #Photographer @renuarlocaj #makeup @evadibra

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on

View this post on Instagram

? #flamingo

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on

View this post on Instagram

☀️

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on

https://www.instagram.com/p/BH7IgMjAO0u/?hl=en&taken-by=klaudiapepa

View this post on Instagram

?

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on

View this post on Instagram

#dancephotography @renuarlocaj #photo #fineart

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on

View this post on Instagram

@renuarlocaj ? ? ….

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme