Nuk është vetëm Kim Kardashian, edhe Klaudia Pepa mban 22 mijë dollarë në duar

Prishtinë | 04 Shk 2018 | 21:00 | Nga

Daljet publike të Kim Kardashian me çantat e saj të preferuara Hermes Birkin, janë të njohura për të gjithë botën. Sapo del një koleksion i ri, Kim është ndër të parat që e ka në duar trendin e fundit, modelin apo ngjyrën e sezonit.

Megjithatë, nuk është e vetmja. Edhe shumë personazhe të tjetër të botës së njohur të showbiz-it në botë e kanë një Hermes në duar. Si një ndër çantat më luksoze dhe më e preferuara e zonjave dhe vajzave, Hermes është ideale për të bërë diferencë.

Nuk kanë qenë të pakta edhe zonjat e njohura shqiptare që janë parë me Hermes në duar. Në Parlament, Hermes është ndër çantat që mund t’ua shohësh disa zonjave, të cilat, sigurisht e kanë parë veten në lajme për këtë zgjedhje luksi.

E fundit që ka marrë vëmendjen e të gjithëve është edhe balerina e njohur Klaudia Pepa, e cila, në foton e fundit që ka postuar në Instagram, ka dashur që fokusin ta ketë pikërisht mbi këtë çantë, Hermes Birkin, me ngjyrën rozë të ëmbël.

View this post on Instagram

?

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on

Sa është çmimi? Megjithëse në disa faqe të njohura interneti, shitja për këtë variant është mbyllur, çmimi i saj është plot 22.5 mijë dollarë. Jo pak, por jo edhe shumë nëse ke parasysh personazhin që e mban.

Kohët e fundit, Klaudia është komentuar mjaft për veshjet e saj luksoze dhe markat e tyre, ndër më të kushtueshmet në të gjithë botën.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme