Çfarë të vishni në shtrat, që “të ndizni” partnerin?

Prishtinë | 01 Tet 2023 | 00:23 | Nga Ekonomia Online

Ndoshta ai të thotë, ‘Çfarë të duash’ por kjo nuk i pengon ata të kenë preferencat e tyre.

Ja disa nga veshjet më hot që femrat kanë veshur ndonjë herë në shtrat.

Një T-shirt të madhe, sepse është ngacmuese, dhe pa shumë shpenzime.

Pizhama të rehatshme. Sepse nuk ka asgjë më seksi se sa një grua që është rehat në lëkurën e saj.

Image result for pink satin pyjamas"

E veshur me pantallona dhe recipeta. Është seksi për pjesën më të madhe të meshkujve.

Image result for sticky bras"

Një këmishë e vjetër e tij, e zbërthyer pak ndërsa poshtë nuk ke asgjë tjetër. E sigurt që këmisha e tij do i duket më e bukur se kurrë.

Image result for angelina jolie"

Sigurisht që lingerie seksi kanë vendin e tyre në këtë listë, e kundërta nuk do ishte normale.

Image result for lingerie top"

Bluzat e ngushta pas trupit, ndoshta ato të vjetrat që janë futur në ujë gjatë larjeve me lavatriçe.

Image result for tight white thin t shirt"

Asgjë. Lakuriq. Vlen gjithmonë.

Image result for woman naked on bed artistic"


Të ngjashme