Deputetja e GUXO tallet me situatën e fundit me drafte të statutit për Asociacionin

Prishtinë | 09 Qer 2023 | 16:48 | Nga Ekonomia Online

Deputetja e partisë “Guxo”, Jeta Statovci ka publikuar një fotografi bashkë me shefen e saj në Parlament, Mimoza Kusari-Lilën, ministren Artane Rizvanolli dhe Dejona Mihalin e Lëvizjes Vetëvendosje.

Statovci përmes përshkrimit të fotografisë është tallur me ngjarjet e fundit dhe draftet për Asociacionin, një prej të cilëve kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ua ka dërguar Scholzit e Macronit.

“Duke draftuar …”, ka shkruar Statovci.

Të ngjashme