Dy kandidatë për Kryesues të Komisionit Shqyrtues të Autoritetit Rregullator për Shërbimet e Ujit

Prishtinë | 24 Nën 2020 | 12:34 | Nga Aulona Sylaj Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Dy kandidatë janë përzgjedhur nga Komisioni për Ekonomi, Punësim, Tregti, Industri, Ndërmarrësi dhe Investime Strategjike, për kryesues të Komisionit Shqyrtues të Autoritetit Rregullator për Shërbimet e Ujit, raporton Ekonomia Online.

Emrat e kandidatëve të propozuar nga Komisioni do të votohen në seancë të Kuvendit.

Po, ashtu Komisioni ka miratuar edhe propozimi për përzgjedhjen e Komisionit për Auditim. Janë përzgjedhur tre kandidatë.

Komisoni per Ekonomi

Të ngjashme