E dashura e Ronaldos kapet “mat” nga paparacët (Foto)

Prishtinë | 22 Dhj 2019 | 10:06 | Nga Ekonomia Online

Georgina Rodrigez ka shfrytëzuar kohën e lirë për t’i bërë përgatitjet e fundit para Vitit të Ri, ndërkaq manekinia dhe bashkëshorte e Cristiano Ronaldos është fotografuar duke bërë blerje.

Ajo ka zgjedhur fustanin për pritje të Vitit të Ri, ndërsa paparacët nuk e lëshuan këtë rast që t’i përjetësojnë momentet kur ajo është në veshje tërësisht relaksuese dhe pa grim të përsosur, mirëpo edhe pa fustane të ngushta të cilat i rrinë për mrekulli.

Kombinimin e ka plotësuar me atlete, ndërkaq duket që pak u gjend në situatë jo të këndshme kur i vërejti fotografët.

Të ngjashme