Këshilli Ekonomik-Social mban takimin konstituiv

Prishtinë | 16 Nën 2017 | 15:18 | Nga Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Nën kryesimin e ministrit të Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçicës, është mbledhur Këshilli i ri Ekonomik-Social, ku pritet të bëhet konstituimi i organeve tjera të këshillit.

Përveç kësaj janë paraparë të diskutohen edhe pika të tjera, rreth punës së këtij këshilli, raporton Ekonomia Online.

Medieve iu është lejuar të marrin vetëm pamje nga takimi.

Lexo më shumë:

Të ngjashme