Është gjetur trupi i pajetë i një studenti

Mitrovicë | 27 Dhj 2016 | 15:02 | Nga

Në një apartament në pjesën veriore të Mitrovicës është gjetur trupi i studentit I. C. (32 vjeq), që studionte në Universitetin e Mitrovicës veriore.

Trupi u gjet në rrugën Lola Ribar.

Shefi rajonal i operacioneve të policisë së Kosovës, Zelko Bojic, i tha Tanjugut se trupi i pajetë i një të riu është gjetur në banesë dhe se rastin për policinë e Kosovës e njoftoi shoku i të vdekurit, raporton B92.

“Shkakun e saktë të vdekjes së I.C. nuk e dimë. Trupi do të transferohet në Prishtinë që t’i bëhet autopsia”, tha Bojic.

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme