Ferran Torres mund të largohet nga Barcelona

Prishtinë | 07 Dhj 2023 | 19:55 | Nga Ekonomia Online

Ferran Torres mund të largohet nga Barcelona.

Sipas asaj që po raporton mediumi spanjoll, AS, sulmuesi spanjoll nuk ka një marrëdhënie të mitë me trajnerët dhe ardhja e Victor Roques po ashtu po ndikon.

Ferran Torres këtë sezon ka treguar paraqitje më të mira sesa kur erdhi nga Manchester City.

23 vjeçari ka gati dy vite nga ardhja e tij nga Manchester City.

Të ngjashme