“Futbollistja më seksi e planetit” rikthehet në fushën e lojës pas dëmtimit

Prishtinë | 22 Mar 2023 | 14:06 | Nga Ekonomia Online

Ana Markovic është gati të rikthehet dhe të mahnisë edhe me aftësitë e saj si futbolliste.

Ajo publikoi një foto në rrjetet sociale, ku shfaqet me paterica për të kujtuar vuajtjet që ka kaluar gjatë këtij rekuperimi.

“Mikeshat e mija më të mira”, shkruan futbollistja kroate e Grasshoppers-it.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme