Gjendet pa shenja jete një shtetas i Bosnjës në banesën e tij në Prishtinë

Prishtinë | 07 Gus 2022 | 09:12 | Nga Ekonomia Online

Një shtetas i Bosnjës dhe Hercegovinës është gjetur pa shenja jete dje në banesën e tij në rrugën “Sokol Dobruna”, në Prishtinë.

Sipas Policisë, vdekjen e viktimës e ka konfirmuar ekipi mjekësor, ndërsa sipas dëshmitarëve viktima ka pasur probleme shëndetësore edhe më herët.

Raporti i policisë:

HETIM I VDEKJES | Rr. Sokol Dobruna, Prishtinë, 06.08.2022 – 04:50. Është gjetur pa shenja jete në banesën e tij viktima mashkull shtetas i Bosnjës dhe Hercegovinës. Vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes. Sipas dëshmitarëve, viktima edhe më herët kishte pasur disa probleme shëndetësore. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Të ngjashme