Grabitet një këmbimore në Prishtinë

Prishtinë | 05 Qer 2024 | 17:30 | Nga Ekonomia Online

Para pak minutash ka ndodhur një grabitje në një këmbimore në Prishtinë.

Grabitja ka ndodhur saktësisht në rrugën e njohur si ‘Rruga e Vushtrrisë’ – tek ish Gjykata e Qarkut.

Nga informacionet e para që ka siguruar Sinjali, thuhet se Policia e Kosovës tashmë ndodhën në vendin e ngjarjes dhe se kanë arritur ta lokalizojnë dhe arrestojnë të dyshuarin.

Në vendin e ngjarjes raportohet se është gjetur edhe një armë zjarri.

Të ngjashme