Haradinaj bën homazhe te shtatorja e heroit Zahir Pajaziti

Prishtinë | 27 Nën 2019 | 12:10 | Nga Halide Rexhepi Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, me rastin e shënimit të festës së 28 Nëntorit, ka bërë homazhe dhe ka vendos kurora lulesh, te shtatorja e heroit Zahir Pajaziti, në Prishtinë, raporton Ekonomia Online.

Ai më pas homazhe do të bëjë homazhe te varri i ish-presidentit Ibrahim Rugova.

Më pas do të bëjë homazhe edhe te varrezat e burrështetasve dhe heronjve në Velani, te varri i Adem Demaçit, heronjve Ilir Konushevci dhe Hazir Mala.

Lexo më shumë:

Të ngjashme