Jonida Vokshi zhgënjen me gjoksin

Prishtinë | 31 Maj 2017 | 00:32 | Nga Ekonomia Online

Prezantuesja dhe aktorja e njohur shqiptare, Jonida Vokshi, është një personazh e preferuara të medieve rozë dhe shumë e ndjekur në rrjetet sociale. Por prej disa kohësh ajo i ka hyrë edhe botës së biznesit, pasi ka hapur një lokal të ri në qendër të Tiranës, ndërkohë që nuk ka lanë pas dore as aktrimin apo edhe televizionin.

Por sot është rikthyer në qendër të vëmendjes për shkak të një fotografie të publikuar në profilin e saj personal në rrjetete sociale. Kjo foto ka rrëmbyer edhe vëmendjen e fansave të saj, pasi Jonida është shfaqur tejet provokuese

Prezantuesja dhe aktorja e njohur gëzon linja të lakmueshme trupore dhe këtë herë ajo ka vënë në plan të parë gjoksin e saj, i cili për të thënë të vërtetë ka lënë jo pak të zhgënjyer….

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme