Jonida Vokshi shtatzënë për herë të dytë

Prishtinë | 03 Shk 2023 | 21:11 | Nga Ekonomia Online

Jonida Vokshi është shtatzënë për herë të dytë.

Lajmin e ka dhënë vetë ajo menjëherë pasi filloi prime i Big Brother Vip Kosova.

Ajo u shpreh e lumtur që është shtatzënë derisa po e moderon BBVK.

Jonida Vokshi është një emër mjaft i dashur për publikun dhe shumë personazh solar. Ka qenë nën moderimin e spektakleve të ndryshme dhe aktore në filma shqiptarë, por së fundmi është moderatore e Big Brother VIP Kosova.

Jonida është e martuar me aktorin Besnik Krapi dhe nënë e një vajze Emi.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme